Місто Рудки стали переможцем конкурсу «Все про Європу: читай слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках»
2016-03-14 09:41:31;  автор: admin

     Рудківська міська рада у співпраці з міською бібліотекою для дорослих взяла участь у конкурсі по проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу читай слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках», який втілюється за підтримки програми ЄС «Еразмус».  У конкурсі взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Серед трьох переможцій з Львівщини названо Рудківську бібліотеку для дорослих.

     Згідно умов проекту у 2016р. в приміщенні бібліотеки має бути створений Пункт європейської інформації (ПЄІ), обладнаний пристроями для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації, іншими технічними засобами. Це дозволить отримати доступ до електронних баз даних про Європейський  Союз та євроінтеграцію від представництва ЄС в Україні та з інших джерел, що допоможе нашим краянам, особливо молоді, розширити свої знання щодо політичного, економічного устрою ЄС, його культурного розмаїття та поглибить розуміння європейських цінностей.

     Якщо ми хочемо мати в нашому місті обладнану відповідно до сучасних умов бібліотеку, нам всім треба добре постаратися. Працівники міської бібліотеки для дорослих чекають підтримки від рудківчан, особливо молоді, у втіленні заходів, передбачених проектом. За додатковою інформацією звертайтеся за тел.. 45-401, 45-235.

 Секретар виконкому Рудківської міської ради Ференц Світлана. 

biblioteka

ПОСТІЙНО ДІЮЧА  ІНТЕРАКТИВНА ВИСТАВКИ

 в приміщенні бібліотеки для дорослих у м.Рудки «Україна в Європі, Європа в Україні»