Спортивне життя:
ВІДКРИТИЙ КУБОК РУДОК З АРМСПОРТУ – 2015
2016-01-13 10:57:03;  автор: admin

В неділю,  13 грудня  2015року,  о  12.00 год.,  в приміщенні Народного дому  м.  Рудки,  відбувся   традиційний   любительський турнір,  відкрита молодіжна першість з армспорту «Відкритий кубок  Рудок з армспорту – 2015»  серед дітей та молоді Рудок і навколишніх сіл.  Турнір організований кандидатом в майстри спорту Сергієм Рондяком і  Рудківським МЦСССДМ  за особистої підтримки міського голови м. Рудки Івана Лозинського.

В змаганнях взяли участь чотирнадцять юнаків віком від 15 до 22 років. Вперше  активними  учасниками спортивного заходу стали гості  з м.Ковель Волинської області.

Змагання проводились у трьох вагових категоріях. Переможцями стали:  рудківчанин  Панчишин Михайло у категорії до 60-ти кг, ковельчанин Невірко Роман  у категорії до 70-ти кг,  житель с. Дубаневичі  Городоцького району Турок Назар у категорії  до  80-ти  кг.  Почесне четверте місце у найлегшій категорії зайняв наймолодший учасник турніру, п’ятнадцятирічний  Кліш Владислав з м. Ковеля.  Абсолютним переможцем змагань став Турок  Назар.

Міський голова Іван Лозинський  подякував всім учасникам турніру,  і особисто  Сергію Рондяку,  за активну участь в змаганнях і спортивному житті міста і висловив надію, що   відкрита молодіжна першість з армспорту «Відкритий кубок  Рудок з армспорту – 2015»  буде проводитись щороку і до змагань залучатимуться все більше юнаків  Рудок   і навколишніх сіл.  Він   нагородив переможців  турніру почесними грамотами Рудківської міської ради  і вручив Кубок Рудок абсолютному чемпіону Івану Туркові.

Турнір   «Відкритий кубок Рудок з армспорту – 2015» проводився з  метою  популяризації армспорту і подальшого його розвитку в Самбірському  районі та за його межами,  широкого залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом,  профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі та з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.